Provinčné programy - Kanada.sk - Práca v Kanade, štúdium v Kanade, Víza

 

     years in business

 

 

 

1    1     1    1

 

 

Provinčné programy Kanada

Provincial nominee program PNP


Ďalšou možnosťou ako získať trvalý pobyt v Kanade je využiť jeden z množstva ponúkaných programov jednotlivými provinciami a teritóriami. Vo všeobecnosti platí, čím je menší záujem nových emigrantov o danú provinciu, tým sú podmienky programov širšie a zároveň menej prísne. Každý program však požaduje od záujemcu, aby mal nejaký vzťah k vybranej provincii. 
Najčastejšie to býva odpracovaná doba v provincii (6-12 mesiacov) a zároveň pracovná ponuka od miestneho zamestnávateľa. Niekedy postačuje mať v cieľovej provincii rodinu (v Manitobe postačuje mať priateľa alebo vzdialenú rodinu), inokedy treba mať pripravený biznis plán na rozbehnutie podnikania, prípadne záujem kúpiť a prevádzkovať farmu. Sú programy, kedy si môže osoba podať žiadosť na základe absolvovaného štúdia na danom mieste. Ale väčšinou každá provincia alebo teritórium ponúkajú viacero možností. 

Vzhľadom na neustále sa meniace programy a podmienky programov, pokiaľ by ste mali záujem o niektorú provinciu, môžete si pozrieť stránku provinčného programu (v angličtine, alebo francúzštine), alebo priamo kontaktovať spoločnosť Hagiel.

Provinčné programy jednotlivých provincií a teritórií:

Jamieson 

Pacifická hrebeňovka

Kern Services - preklady a tlmočenie

Poisťovňa Allstate vám ponúka kredit za roky poistenia v krajine vášho pôvodu s platným vodičským preukazom 

heli-skiing

hokej v kanade1

footer